top of page

Görev Yap Para Kazan Tokatlama Yöntemi

Yeniden selammmm.

İçten ve derinlemesine selam göndererek başlıyorum bu anlatıma.

Bu yöntem son derece demode ve eski olmasına rağmen milletimiz hızlı zengin olma hırsından kopamıyor. Bize de konuyu ele almak düşüyor.


Görev yap para kazan siteleri güvenilir mi?

Son derece güvensizdir diyerek anlatmaya başlayalım. Şimdi size örnek olması açısından bir web sitesi üzerinden yola çıkalım. Şu anda bu site aktif olmasına rağmen ilerleyen dönemde tezgahı kapatıp gideceklerdir. Bu nedenle link geçersiz olursa lütfen bu konuya bana bildirin ki güncelleyeyim.


Görev yap para kazan sitelerinde önce ufak ufak ödeme yapıyorlar:


https://online-store88.com sitesi üzerinden örnek vermek gerekirse önce 8 dolarlık bir yatırım yaparsınız ve karşılığını da güvenli bir şekilde alırsınız. Ayrıca bu sitede 15 bin dolara kadar görev paketleri bulunmaktadır. 8 dolarlık kazancın ardından paketi büyüttüğünüzde hiç bir şekilde ödeme alamazsınız. Telegram guruplarından da malesef eli boş dönersiniz. Yem olarak gönderilen kazançtan sonra daha büyük paralar yatırmaya başlarsınız. Bir yerden sonra yatırdığınız para dolandırıcıları ikna edecek boyuta geldiğinde size engel atarlar ve paranız yalan olur gider sizde üstüne soğuk su içersiniz.


Nedir bu görev yap para kazan siteleri:

Bu siteler size hayali görevler verir ve bu görevler karşılığında para kazanmanızı vaadeder. Örneğin story beğenme yada yorum yapma gibi görevler verirler. Büyük ödüllü görevleri açmak için daha yüksek para yatırmanız gerekir . Küçük paketleri yem olarak size ödemesini yaparlar fakat 8-10 doların üzerindeki paketlerin hiç birinde ödeme yapmazlar.


İşin içerisinde telegram varsa risk vardır.

Telegram hiç bir şekilde takip edilemez ve kontrol edilemez. Gizliliği son derece maksimumdur. Bu nedenle sizi telegram kanallarında kurulan ikna odalarında çembere alırlar ve gözünüzü boyarlar.


İlk para çekimi sorunsuz yapıldı ikincisi riskli midir?

Burada yatırdığın para miktarı riski getirir. 8-10 dolar yatırımlar yemleme dediğimiz miktarlardır. Bu rakamları güvenli bir şekilde almış olman sana güven vermesin.


Güvenilir görev yap para kazan uygulaması yada web sitesi var mı ?

Evet bu işi layıkıyla yapan siteler var fakat bu sitelere hiç bir şekilde ödeme yapmazsın. Yaptığın görevler karşılığında para kazanırsın. Mesela Google play store da olan bir uygulamaya yorum yapman durumunda 5-10 TL gibi bir para kazanabilirsin. Görev sitelerinin verdiği görevlerde genelde yorum yapman yönündedir. Unutma hiç bir şekilde ödeme yapmazsın. Görevi yapar paranı alırsın. Beklentiniz de büyük rakamlar olmasın. Çay çorba parasını zor çıkarırsın. Kısacası çok para kazandıran görev yap para kazan siteleri seni kesinlikle tokatlar.


Sazan olma ayık ol deyip konuyu kapatalım.Görev yap para kazan siteleri
Görev Yap Para Kazan Siteleri Güvenilir mi
Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page