top of page

USDTXEZ.com, USDTZAD.com, USDTZER.com Dolandırıcıdır. Paranızı kaptırmayın

Merhaba sevgili okurlar. Gün geçmiyor ki yeni umut dolu dolandırıcılık yöntemleri çıkmasın. Bu sitelerden farklı isimlerde yüzlerce versiyonu bulunmaktadır. Hepsi de aynı sitedir sadece isimleri deeiştirilmiştir. Bu yazımızda usdtxez sitesi güvenilirliğini ve nasıl tokatlandığınızı anlatalım.

Yukarıda belirttiğimiz gibitüm web siteleri aynı sitelerdir. Bu nedenle sadece bir tanesi üzerinden devam edeceğiz.


usdrxez.com ne işe yarıyor:

Dolandırıcılık faaliyetleri yürüten bu platform, sanki başkasının hesap bilgilerini size göndermiş gibi bir izlenim yaratmaktadır. Sizde hemen atlayıp parayı çekmek istediğinizde, site sizden güvenlik kodu istemektedir. Güvenlik kodunuz olmadığı için parayı çekemeyeceksiniz fakat, parayı tranfer edebileceğiniz bir bölümün aktif olduğunu farkedeceksiniz.


Yeni bir hesap oluşturup parayı kendi hesabınıza transfer etmek istediğinizde de VIP üyelik satın almanız gerektiği uyarısını göreceksiniz ve VIP satın aldığınızda dahi hiç bir şekilde para çekemeyeceksiniz.


Whatsapp'tan toplu mesaj gönderiliyor:

Öncelikle telefonunuza kullanıcı adı ve şifre gönderiliyor. "Ulen bu neymiş bi bakıyım" diyerek bu siteye giriş sağlıyorsunuz. Birde bakıyorsunuz ki hesabınızda 60 bin dolardan fazla para var. Tabi parayı görünce biraz kurcalamak istiyorsunuz ve bu parayı çekmek istediğinizi belirtiyor yada çekmeye çalışıyorsunuz.

Ayrıca belirtelim ki herkese aynı kullanıcı adı ve şifre gönderiliyor. Sizde kayıtlı olan yada olmayan tüm numaralara whatsapp üzerinden bazı yazılımlar kullanılarak mesaj gönderilebiliyor. Size de bu şekilde gönderiliyor. Yani özellikle sizi seçmiyorlar, genel olarak gönderiyorlar.


dolandırıcı siteler
usdtxez.com dolandırıcıdır


Başlasın dolandırıcılık.

Site hesabınızda 60 bin dolardan fazla parayı görünce hemen çekme eyleminde bulunmak isteyeceğinizi belirtmiştik. Bazı sitelerde size gönderilen hesaplarda VIP olmaya zorlarken, bazı sitelerde ise seni yeni bir hesap açmaya zorlayacaktır. Neyse devam edelim...

Şimdi ise bu parayı çekmek için VIP üyeliğinizin olması gerektiği belirtilecek size. İlk olarak VIP1 üyeliği satın aldığınızda 10 Dolar civarı bir para gönderecekler. Daha yüksek para çekmek için VIP üyeliğinizi daha da yükseltmeniz gerektiği söylenecek. Tabi size 10 dolar gönderdikleri için sizde buna ikna olacak ve daha yüksek VIP paket satın almayı düşüneceksiniz.

İkinci VIP yükseltmesi satın aldığınızda, sistemsel bir arızadan dolayı VIP üyeliğiniz yükselmeyecek ve üçüncü defa satın almak istediğinizde de bu olay sürekli tekrar edecek .


Para çekmek mümkün değil:

Size gönderilen 10 dolara karşın, artık 60 bin doları göndereceklerine dair içinizde güven oluşmuştu. Bu nedenle VIP üyelik ödemesi yaparak vereceğiniz 80-100 Dolarlık harcama tabi ki sizin için hiç önemli bir rakam olmayacaktır.

Dilediğiniz kadar VIP satın alabilirsiniz ama hiç bir şekilde size ödeme gönderilmeyecektir.Sazan olma Ayık ol.


Güncelleme: Güven vermesi açısından gönderilen 10 Dolar ödemenin de artık gönderilmediği bilgisi teyitlenmiştir.

USDTZER.COM sitesi dolandırıcıdır.
1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Guest
Jan 27

yazdığınız yazılar açıklayıcı ama sonuna eklediğiniz slogan gibi şey çok kırıcı. sazan olma ayık ol demeseniz daha iyi. sonuçta bizde hayat mücadelesi veriyoruz ve dürüstçe para kazanmaya çalışıyoruz.

Like
bottom of page